fbpx
Na ndiqni në:

Gostivari

Mot me vranësira, me erë dhe më të ftohtë

Botuar

  • македонски јазик

Nën ndikimin e aktivitetit ciklonik dhe valës së ajrit të lagësht dhe të ftohtë, gjatë ditës së sotme do të ketë reshje të kohëpaskohshme shiu, kurse në male dhe në vendet më të larta borë. Do të fryjë erë e fortë veriore e cila në disa vende do të arrijë mbi 60 km/h dhe temperatura do të ulet për 6 deri në 8 gradë. Temperatura maksimale ditore në Gostivar do të arrijë deri në 7 gradë.

Moti nesër (e mërkurë) do të jetë me vranësira të ndryshueshme me erë mesatare deri të fortë veriore. Të enjten do të mbizotërojë mot me vranësira të pjesshme, ndërsa ditën e premte pritet diell dhe ngrohje të kohës.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена