Поврзи се со нас

Што, како, каде?!

Гаражна распродажба во РАМСТОР: Огромни попусти до 70% на шопинг до 11ти Февруари!

Објавено

на

Од денес па се до 11ти Февруари заборавете на се друго и насочете се на шопинг во Рамстор Мол и сите Рамстор маркети! Најпопуларниот и нај препознатлив настан кој со нетрпение го очекувавте ќе Ви донесе одлична можност да купувате на огромни попусти до 70% бидејќи ПРАВИМЕ ЧИСТКА – ВАДИМЕ СЕ НАДВОР!

Рамстор Мол и оваа година по 19ти пат, широко ги отвора вратите за сите посетители и подготвува неверојатна понуда на облека, накит, обувки, спортска опрема, аксесоари, книги, играчки, предмети за домаќинство и други производи намалени дури до 70%.

Kaко и секогаш, на Garage Sale се придружуваат сите Рамстор маркети, кои исто така за своите потрошувачи подготвија извонредна понуда со бројни aкции и намалувања на вашите омилени производи.

Покрај големите попусти, посетителите на Рамсторе Мол ќе може да уживаат во богатата програма специјално организирана за овој настан која содржи многу музика во придружба на добро познатите DJ ЧЕДОМИРСКИ, КОНГИ кои свечено ќе го одбележат стартот на најголемата распродажба во градот Garage Sale.

Не ја пропуштајте и Вие можноста да ја искористите неверојатната распродажба во Рамстор Мол и сите

Рамстор маркети која трае до 11ти Февруари!

Погледнете ја забавната програма која ја подготвивме за Вас.

Ве очекуваме на најголемиот шопинг! Каде, ако не во Рамстор Мол и сите Рамстор маркети.

(комерцијална објава)

Сподели ја веста:

Маркетинг

Advertisement
Advertisement
Advertisement

сите дневни вести на Телеграм:

Гостиварпред 2 недели

Гостиварецот Гоце Димовски нов директор на Дирекцијата за ТИРЗ

Гостиварпред 4 недели

Долга традиција на незаменлив вкус, „Ла Шишко“ со нов локал во Гостивар

Гостиварпред 4 недели

ИНТЕРВЈУ со Анастасија Јосифовска од Гостивар, студент на магистерски програм за медиумски комуникации во Словенија

Гостиварпред 3 недели

Дорис Димовска, млада музичка надеж од Гостивар подготвена да ја освојува сцената

Македонијапред 2 дена

Денес се слави Петровден

Рецептипред 3 недели

Летен ручек, одличен за периодов на жештина кога се јаде помалку и полесна храна

Гостиварпред 3 недели

Повторно кражба на овци и јагниња во гостиварско село

Гостиварпред 4 недели

Гостиварец пријавил уцена со фотографија на малолетната ќерка на социјални мрежи

Гостиварпред 4 недели

Вознемирувачки случај во гостиварско-Татко си ги нападнал ќерката и синот

Гостиварпред 4 месеци

Света архијерејска Василиева литургија во Гостивар со гости од Србија и чин на ракоположување

Гостиварпред 4 месеци

Со љубов и почит кон корените – „Танец“ одржа концерт во Гостивар

Гостиварпред 6 месеци

Водици 2024 Гостивар: Осветени водите на Вардар – Бог се јави, Навистина се јави!

Гостиварпред 6 месеци

Ангелчињата во Гостивар го најавија Христовото раѓање-Бадникова поворка 2024

Спортпред 7 месеци

По првиот круг од сезоната КК Гостивар „виси“ на 8-та позиција на табелата

Спортпред 7 месеци

Кехинде од пенал му пресуди на Македонија Ѓорче Петров 1-0

Гостиварпред 10 месеци

Стефановски: Гостивар одличен како домаќин и публика, благодариме од срце!

Спортпред 11 месеци

ФК Гостивар загуби на домашен терен од Силекс 1-2

Гостиварпред 11 месеци

Осветена црквата „Св.Климент Охридски“ во Пожаране: Да го чуваме православието, секој храм е парче небо на земјата!

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена