Na ndiqni në:

Gostivari

Ora policore shfuqizohet prej sonte

Botuar

  • македонски јазик

Qeveria nëpërmjet lajmërimit të ri sqaroi se të gjitha vendimet të sjellura në seancën e sotme hyjnë në fuqi prej sonte në mesnatë.

“Vendimi i seancës së sotme të Qeverisë me të cilën, duke filluar nga 16 Qershori 2021 (e mërkurë), ndalon të vlejë ndalesa dhe regjimi i veçantë për lëvizje të personave dhe automjeteve të transportit publik në territorin e Republikës së Maqedonisë së Veriut, hynë në fuqi prej sonte në mesnatë.”, thuhet në lajmërimin.

 

Сподели на:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени работни места во Полог:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!