Поврзи се со нас

Гостивар

Во Гостивар приведено лице заради агресивно однесување кон полицајци

Објавено

на

СВР Тетово информира дека вчера (10 април) околу 16 часот и 40 минути, полициски службеници на Одделението за внатрешни работи Гостивар го привеле 28-годишниот гостиварец М.Љ., кој агресивно се однесувал додека преземале службени дејствија.

По документирање на случајот против него ќе следува соодветен поднесок, наведува полицијата.

Сподели ја веста:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена