Поврзи се со нас

Гостивар

Залутан куршум оштетил прозорци во дом на гостиварка

Објавено

на

Четириесет и двегодишната гостиварка А.А., вчера (17 април) во 11 часот и 20 минути во СВР Тетово пријавила дека од залутан куршум биле оштетени прозорци во две простории од нејзиниот дом на улица „Илинденска“ во Гостивар. Нема повредени лица, а увид извршила екипа од Одделението за внатрешни работи Гостивар и се преземаат мерки за расчистување на случајот, известува полицијата.

Сподели ја веста:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена