fbpx
Поврзи се со нас

Забава

8 Септември 1991

Објавено

на

8 септември 1991, плоштад  Македонија
Прогласување независност на Македонија, на големата прослава настапи и гостиварската група Порта Нигра.

 

 

Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!