fbpx
Поврзи се со нас

Од убаво, поубаво 18+

Алиса Шмит новиот кондиционен тренер на Борусија Дортмунд

Објавено

на

Атрактивната германска атлетичарка која се натпреварува во дисцилнитие на 200, 400 и 800 метри и во дисциплината 400 со пречки Алиса Шмит, е новиот кондиционен тренер на „Милионерите“ односно, во фудбалскиот клуб Борусија Дортмуд.

Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement

ОГЛАСИ ЗА РАБОТА:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!