fbpx
Поврзи се со нас

ФОТО ВЕСТ

Априлијада на Gostivarpress.mk (втор дел)

Објавено

на

 

Драги родители, искрени благодарности за прекрасните фотографии кои ни ги испративте од вашите најмили, а истите со сигурност ќе придонесат и овој снежен 1 април, да помине во радост, шега и смеа. Фото галериите ќе ги објавиме во неколку делови. Уживајте!

Галерија (втор дел):

Галерија (прв дел):

Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!