fbpx
Поврзи се со нас

Технологија

Вредноста на биткоинот премина 18.000 долари

Објавено

на

Вредноста на најпопуларната криптовалута – биткоин – на најголемата размена на криптовалути „Binance“ се зголеми за уште скоро 10% и достигна 18.000 долари.

Остави коментар

Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

АНКЕТА:

ДАЛИ ТРЕБА ДА СЕ ЛЕГАЛИЗИРА МАРИХУАНАТА ВО ЗЕМЈАВА?

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!