Поврзи се со нас

Вести Гостивар

ЕКСТРА викенд акција во Home Centar-Montenegro Гостивар – големи попусти и фабрички цени

Овој викенд сите патишта водат кон Home Centar-Montenegro Гостивар. На големо задоволство на потрошувачите Home Centar-Montenegro приредува екстра викенд акција. Се` што ви е потребно за вас и вашиот дом и уште многу повеќе, ќе го најдете по супер ниски цени.

Во деновите сабота и недела (4 и 5 мај) добивате:

-20% ПОПУСТ НА ЦЕЛИОТ АСТОРТИМАН (освен на климите и на артиклите кои веќе се на акција со намалени цени)

Фабрички и екстра ниски цени на голем дел од артиклите од катерогијата на бела техника и домаќинство.

Ваква понуда едноставно не се пропушта! Home Centar-Montenegro Гостивар ве повикува да го одберете најдоброто по најповолна цена.

(комерцијална објава)

Advertisement
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно