fbpx
Поврзи се со нас

Вести Гостивар

ЕКСТРА викенд акција во Home Centar-Montenegro Гостивар – големи попусти и фабрички цени

Објавено

на

Овој викенд сите патишта водат кон Home Centar-Montenegro Гостивар. На големо задоволство на потрошувачите Home Centar-Montenegro приредува екстра викенд акција. Се` што ви е потребно за вас и вашиот дом и уште многу повеќе, ќе го најдете по супер ниски цени.

Во деновите сабота и недела (4 и 5 мај) добивате:

-20% ПОПУСТ НА ЦЕЛИОТ АСТОРТИМАН (освен на климите и на артиклите кои веќе се на акција со намалени цени)

Фабрички и екстра ниски цени на голем дел од артиклите од катерогијата на бела техника и домаќинство.

Ваква понуда едноставно не се пропушта! Home Centar-Montenegro Гостивар ве повикува да го одберете најдоброто по најповолна цена.

(комерцијална објава)

Сподели:
Остави коментар

Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување во полог:

- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Кошаркарски клуб Гостивар А.Д
- VILLA Group DOOEL
- M&M Медија ДООЕЛ Гостивар

СЛЕДЕТЕ нè на FACEBOOK

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!