Поврзи се со нас

Гостивар

Физички напад во Гостивар поради кавга во сообраќај

Објавено

на

МВР извести дека вчера (1.01.2023) во 22.25 часот во Полициската станица Гостивар, 27 годишниот гостиварец И.А. пријавил дека околу 19.30 часот во Гостивар по претходно недоразбирање околу сообраќајот тој и уште едно лице биле физички нападнати од две лица.

Полицијата наведува дека се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Сподели ја веста:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена