fbpx
Поврзи се со нас

Вести Гостивар

ФОТОГРАФИИ: Гостивар на дланка…

Ако ги набројуваме позитивните белези, тогаш Гостивар е првиот град на Вардар, град на најубавата баклава, највкусниот бурек и оригиналната боза, град на гостопримството и љубезноста, град пример за соживот, град на кошарката…

Панорама на Гостивар!

(кликнете за целосна резолуција)

gostivarpress-1
gostivarpress-2
gostivarpress-3
gostivarpress-4

Сподели:
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

анкета:

Кој ќе ја состави новата Влада?

Резултати од анкетата

Отворени огласи за вработување во полог:

- Кошаркарски клуб Гостивар А.Д
- VILLA Group DOOEL
- M&M Медија ДООЕЛ Гостивар

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!