Поврзи се со нас

Гостивар

Гостиварец физички нападнат во неговиот дом

Вчеравечер (24 февруари) во 23 часот и 20 минути, И.Д.(30) од Гостивар во СВР Тетово пријавил дека околу 20 часот во неговиот дом физички бил нападнат од Ф.Н.(21) и уште три други лица, кои во нападот користеле и тврд предмет, соопштувaат денес од полицијата.

Се преземаат мерки за расчистување и документирање на случајот.

Сподели:
Advertisement
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!