Поврзи се со нас

Гостивар

Гостиварец го пријавил својот татко за физички напад

Вчеравечер (12 март) околу 23 часот и 40 минути, 30-годишен гостиварец пријавил дека околу 23 часот, откако претходно во нивниот дом се расправал со сопругата, физички бил нападнат од неговиот 55-годишен татко, информира полицијата.

Двајцата се повикани во Полициската станица Гостивар и случајот целосно е расчистен.

Сподели:
Advertisement
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!