fbpx
Поврзи се со нас

Вести

Исчезна авион од радарот над Скопје

Објавено

на

Авион со приватен комерцијален лет од Италија исчезнал од радарот во близина на скопскиот аеродром

Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!