Поврзи се со нас

Гостивар

Исчезната 73 годишна жена од Гостивар

Објавено

на

Педесет и двегодишниот гостиварец Д.М. вчера (18 април) во 19 часот во СВР Тетово пријавил дека од дома се оддалечила неговата маќеа С.М.(73). Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето, соопшти полицијата.

Сподели ја веста:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена