Поврзи се со нас

Писма

Изгубен е сијамски мачор во Гостивар, да помогнеме да се врати дома!

Читател на Gostivarpress.mk ни се обрати за помош за неговото изгубено домашно милениче. Се работи за сијамски мачор, кој се одзива на името Леон, чипиран е и има пасош. Мачорот исчезнал од дворот на куќата на ул „Ило Антески Смок“, Балиндол во неделата наутро, околу 9 часот.

Доколу некој го забележал или има некои информации, може да го контактира сопственикот Александар на тел. 078/846/360

Сподели:
Advertisement
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

АНКЕТА

Дали сте задоволни од понудените мерки на Владата, за справување со економската криза?

Резултати од анкетата

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!