fbpx
Поврзи се со нас

Занимливости

Како изгледа есента низ светот?

Неколку фотографии кои ја отсликуваат прекрасната есен низ светот.

 

Јапонија

Франција

Германија

Кина

Србија

САД

Холандија

Русија

Сподели:
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

анкета:

Кој ќе ја состави новата Влада?

Резултати од анкетата

Отворени огласи за вработување во полог:

- Кошаркарски клуб Гостивар А.Д
- VILLA Group DOOEL
- M&M Медија ДООЕЛ Гостивар

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!