fbpx
Поврзи се со нас

Гостивар

Момче физички нападнато со тврд предмет во Гостивар

Објавено

на

На 10.08.2020 околу 00.45 часот, М.М.(22) од с.Дебреше, во Полициска станица Гостивар пријавил дека на 09.08.2020 година, околу 22.10 часот, во центарот на Гостивар, бил нападнат со тврд предмет од страна на непознато лице на возраст од околу 20 години, информира полицијата.

Се преземаат мерки за целосно расчистување и документирање на случајот.

Сподели:
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

анкета:

Како треба да се одвива наставата во училиштата?

Резултати од анкетата

Отворени огласи за вработување во полог:

- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Кошаркарски клуб Гостивар А.Д
- VILLA Group DOOEL
- M&M Медија ДООЕЛ Гостивар

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!