Поврзи се со нас

Вести

Çmime fantastike vetëm për Ju! – Fletushkë e re Ultra në Marketet Ultra

Објавено

на

Mbërriti fletushka e re Ultra të Marketeve Ultra me super produkte me çmime fantastike të ulëta, vetëm për Ju.

Aksioni vlen në të gjitha Marketet Ultra dhe fillon nga sot 08.10 dhe do të zgjasë deri më 14.10, kurse produktet janë me sasi të kufizuara.

Lokacioni 1: lagjja Pitarnicë, Lokacioni 2: lagjja te Mllekët, Lokacioni 3: rr. Sretko Krsteski nr. 38

(Shpallje komerciale)

Сподели ја веста:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена