fbpx
Поврзи се со нас

Гостивар

Опожарено возило на „Илинденска“ во Гостивар

Објавено

на

Возило во движење се запалило на ул „Илинденска“ во Гостивар попладнево околу 13.10 часот. Пламенот е изгаснат, а Противпожарната единица се‘ уште интервенира на целосно отстранување на опасноста.

Повредени лица за среќа нема. Моментално, додека се интервенира сообраќајот на улицата се одвива отежнато.

Сподели:
Остави коментар

Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување во полог:

- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Кошаркарски клуб Гостивар А.Д
- VILLA Group DOOEL
- M&M Медија ДООЕЛ Гостивар

СЛЕДЕТЕ нè на FACEBOOK

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!