Поврзи се со нас

Гостивар

Ова се добитниците на 100 илјади денари од третиот круг на „Мој ДДВ, моја награда“

Вчера беа извлечени добитниците на 100.000,00 денари, во третото извлекување од наградната игра „Мој ДДВ, моја награда“.

Наградени од третото коло во вредност од 100.000,00 денари:

Љупчо Николовски (Скопје)
Живко Поповиќ (Скопје)
Тони Ристовски (Прилеп)
Иван Митевски (Штип)
Јово Костовски (Скопје)
Зоран Тушевски (Скопје)
Дејан Мијајловиќ (Скопје)
Мартина Анчевска (Скопје)
Наташа Станојковска (Скопје)
Имран Широки (Скопје)
Зорица Кочоски (Прилеп)
Небојша Арсиќ (Тетово)
Ласте Петрински (Куманово)
Мица Пачковска (Куманово)
Елизабета Јовева (Штип).

Извлекувањето на главната награда ќе се одржи на 18-ти март.

Сподели:
Advertisement
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!