Поврзи се со нас

ФОТО ВЕСТ

Пајакот во Гостивар однесе автомобил на пазарна инспекција

Утрово од паркингот пред општинската зграда во Гостивар, беше отстрането старо возило на пазарната инспекција, кое подолго време не беше во функција. Според дејствувањето на пајакот, автомобилот најверојатно е предвидено да заврши во некој од отпадите за старо железо.

   Advertisement
   1 Коментар

   1 Коментар

   1. Ali

    16/09/2019 во 15:33

    Ova e super, staroto vozilo nekolku godini stoese tamu za xabe, isto treba de sa napravi i so edno vozilo vo glavnata ulica vo Dudlok, blizku vtoriot stadion, i vo ulicata 18-ti Noemvri ima edno kombi koj so godini e na ulica

   Напишете коментар

   Advertisement
   Advertisement
   Advertisement
   Advertisement

   Популарно

   error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!