fbpx
Поврзи се со нас

Писма

Писма: Гостивар се простува со Фидел Кастро

Објавено

на

Читајќи ги статусиве на Фејсбук може да заклучиме дека “гостиварци се видно потресени од смртта на Фидел Кастро”. Неуморниот револуционер, безстрашен човек од кој ние единствено што научивме, како се држи пура.. 🙁

И.А

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!