fbpx
Поврзи се со нас

Писма

Писма: Еден ден “русот” беше главен два дена

Објавено

на

Сите го видовме одличниот настап на Христос Елинидис Рус на “Никад није касно” и на сите ни ја наполни душата. За насловот да биде точен и овој ден Русот да е главен еве уште едно видео од далечната 1994. Браво Рус!

Чикатило 18.10.2016

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Вработувања Полог:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!