Поврзи се со нас

Вести Гостивар

Предновогодишното лудило веќе „тресе“ во Royal Garden

Предновогодишното лудило веќе е започнато за гостиварци. Неколку дена наназад во Royal Garden на големо се испраќа оваа 2018 година со одлични афтер ворк забави. Како приближува новата 2019 така се повеќе „тресе“ предновогодишната програма која е префинето избрана за идеална забава на гостиварци и ќе трае се до 1 јануари идната година.

Од Royal Garden велат:

21.12.18 ПЕТОК 21:00 час
Се журкаме со #HappyBand

22.12.18 САБОТА 21:00 час
Се журкаме со @soundcheck_official3

24.12.18 18:00 час Понеделнички
#afterwork со @soundcheck_official3

25.12.18 Вторник во 18:00 час
ќе не размрда @denis.murat #DuoDis

27.12.18 Четврток 18:00 Лудило !!!!
#afterworkparty Со @brassbrothers_ !!!

28.12.18 Петок 21:00 *?*?*? (сапраааајјјс)

29.12.18 Сабота 21:00
Ја препуштаме на @soundcheck_official3

31.12.18 #NEWYEARPARTY
#HAPPYBAND #bestpartyintown

01.01.2019 22:00 час
Тресење со #HappyBand

Ако се уште се прашувате дали новогoдишните забави се започнати? Најитно ви треба доообро „тресење“ во Royal Garden. Уживајте!

(комерцијална објава)

Advertisement
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!