fbpx
Поврзи се со нас

Гостивар

Приведен гостиварец, покажал туѓа возачка дозвола

Објавено

на

Вчеравечер (13 октомври) околу 20 часот и 20 минути, на улица „Браќа Ѓиновски“ во Гостивар, полициски службеници на СВР Тетово-Одделение за внатрешни работи Гостивар го привеле Л.Н.(32) од Гостивар, кој управувал патничко моторно возило „фолксфаген пасат“ со гостиварски регистарски ознаки, a кој им покажал возачка дозвола на друго лице и се обидел набрзина да го напушти местото, соопштува полицијата.

По целосното расчистување на случајот против Л.Н. ќе следуваат соодветни поднесоци.

Сподели:
Остави коментар

Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување во полог:

- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Кошаркарски клуб Гостивар А.Д
- VILLA Group DOOEL
- M&M Медија ДООЕЛ Гостивар

СЛЕДЕТЕ нè на FACEBOOK

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!