fbpx
Поврзи се со нас

Гостивар

Приведено лице од Гостивар кое агресивно се однесувало кон полициски службеници

Објавено

на

Вчера (19 октомври) околу 12 часот, полициски службеници на СВР Тетово-Одделение за внатрешни работи Гостивар го привеле 31-годишниот гостиварец Ф.А., бидејќи се однесувал агресивно кон полициски службеници кои преземале службени дејствија од областа на сообраќајот на улицата „Гоце Делчев“ во Гостивар, соопштува полицијата.

Се расчистува случајот и против Ф.А. ќе биде изготвен поднесок.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

АНКЕТА:

ДАЛИ ТРЕБА ДА СЕ ЛЕГАЛИЗИРА МАРИХУАНАТА ВО ЗЕМЈАВА?

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!