Поврзи се со нас

Гостиарски

Првата клапа на „Гостиварскиот Роки“ е снимена :))

Објавено

на

  Видеото од Гостивар кое стана вирално денеска. На кое пак, гостиварска „легенда“ со досега непознат број на способности, покрај надојдениот Вардар, на снег, гол до појас, на минусни температури, рутински си ги работи утринските вежби, доби комплетна аудиовизуелизација, со популарната нумера на „Bill Conti – Gonna Fly Now“.

  По што може да кажаеме дека првата клапа од „Гостиварскиот Роки“ е снимена.

  Уживајте и „завидувајте“ на гостиваци..

  @sabedin.ebibi♬ Gonna Fly Now – Rocky Orchestra

  Сподели на:
  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement

  Отворени работни места во Полог:

  Advertisement

  Популарно изминативе 100 дена

  error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!