fbpx
Поврзи се со нас

Вести Гостивар

Седумгодишно дете нападнато од куче скитник во паркот во Гостивар

Објавено

на

Регистриран е уште еден случај на напад од бездомно куче во Гостивар.

Вчера околу 15 часот во Полициската станица Гостивар било пријавено дека во паркот во близина на спортската сала во Гостивар, 7-годишно дете од селото Добридол, било каснато од куче скитник во пределот на грбот.

Сподели:
Остави коментар

Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување во полог:

- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Кошаркарски клуб Гостивар А.Д
- VILLA Group DOOEL
- M&M Медија ДООЕЛ Гостивар

СЛЕДЕТЕ нè на FACEBOOK

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!