Na ndiqni në:

Gostivari

Një vajzë 21-vjeçare nga Gostivari ka denoncuar nënën e saj 36-vjeçare për sulm

Botuar

  • македонски јазик

Një 21 vjeçare, banuese e një fshati në Gostivar mbrëmë (10 shkurt) në ora 23 e 20 minuta në SPB të Tetovës ka raportuar se rreth orës 21 e 10 minuta në Spitalin klinik të Tetovës është sulmuar fizikisht nga nëna e saj 36-vjeçarja H.O.

Po ndërmerren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit, njofton SPB.

Сподели ја веста:

ИСТРАЖУВАЧКА АНКЕТА:

Дали користите PayPal?

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена