Na ndiqni në:

Gostivari

Dje, dy sulme fizike në Gostivar

Botuar

  • македонски јазик

Dje (21 Nëntor) në orën 11 e 30 minuta, banor 28 vjeçar i Gostivarit në SPB Tetovë ka denoncuar se rreth orës 3.30 në objekt hotelierik në rrugën “Nikolla Teslla” në Gostivar , ku ka qëndruar me shokun e tij 29 vjeçar, gjithashtu, nga Gostivari, fizikisht kanë qenë të sulmuar nga një person, gostivaras.

Gjithashtu, dje (21 Nëntor) në orën 16 e 45 minuta, 41 vjeçar nga Banjica e epërme e Gostivarit në SPB Tetovë ka paraqitur se djsli o tij i mitur dhe shoku i tij para objektit hotelierik në rrugën “Kej Bashkim Vëllazërim” në Gostivar fizikisht kanë qenë të sulmuar nga dy persona që i njihnin.

Policia njoftoi se rastet pastrohen dhe dokumentohen.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Анкета

Дали ги поддржувате предлог мерките за вработените во јавните институции (сертификат за вакцина, ковид-тест или потврда за прележаност)?

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!