fbpx
Na ndiqni në:

Gostivari

E kanë sulmuar fizikisht në një restorant në Mavrovë

Botuar

  • македонски јазик

Mbrëm (21 mars), gjysmë ore pas mesnate, zyrtarët policorë të SPB Tetovë kanë arrestuar D.P. (28) dhe I.K. (33) nga Shkupi, të cilët paraprakisht ishin denoncuar nga 31-vjeçari G.S. nga Mavrova se në një lokal në Mavrovë, ku të dy po qëndronin me disa persona të tjerë, e kanë sulmuar fizikisht.

Rasti është duke u zbardhur dhe dokumentuar.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена