fbpx
Na ndiqni në:

Gostivari

Një gostivaras ka paraqitur sulm fizik

Botuar

  • македонски јазик

Një 39-vjeçar nga Gostivari ka raportuar dje (26 prill) në ora 19:50 në SPB Tetovë se rreth orës 17:20 në një lavazh në rrugën “Pançe Popovski” në Gostivar është sulmuar fizikisht nga pronari i saj, një. 23 vjeçar nga Gostivari.

Po ndërmerren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit, tha policia.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена