Na ndiqni në:

Zgjedhjet Lokale 2021

Gostivarpress.mk lajmëron intervista me kandidatët për kryetar të Gostivarit

Botuar

  • македонски јазик

Të dielën (31 Tetor) qytetarët e Gostivarit e zgjedhin kryetarin që do të jetë në krye të komunës në katër vitet e ardhshme. Në rrethin e dytë, beteja për funksionin e njeriut të parë të komunës e udhëheqin , Arben Taravari nga ASH/A dhe Nevzat Bejta nga BDI.

Gostivarpress.mk si medium e mbulonte fushatën para për Zgjedhjet lokale 2021 dhe informonte për aktivitetet e kandidatëve. Sot, lajmërojmë intervista me të dy kandidatët, Bejta dhe Taravari, në të cilat ato japin përgjigje të disa pyetjeve për projektet që i planifikojnë, vizionin e tyre për Gostivarin, pritjet nga rezultati zgjedhor etj.

Redaksia e Gostivarpress.mk të dyve u falenderon për bashkëpunimin korekt dhe pranimin e ofertës për intervistë.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!