Na ndiqni në:

Gostivari

Policia e Gostivarit arrestoi një 33 vjeçar për më shumë vjedhje

Botuar

  • македонски јазик

Dje (30 Qershor) rreth orës 12 e 30 minuta, në Senakosin e Gostivarit, efektivë të policisë të SPB Tetovë- Reparti për punë të brendshme Gostivar e kanë privuar nga liria 33 vjeçarin E.I., për shkak të dyshimit se është ekzekutues i më shumë vjedhjeve në zonë.

Rasti pastrohet dhe dokumentohet, pas çka do të pasojë paraqitje adekuate, njoftoi policia.

 

Сподели на:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени работни места во Полог:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!