fbpx
Na ndiqni në:

Gostivari

Çfarë moti na sjell java e re e punës?

Botuar

  • македонски јазик

Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme, pasdite me reshje lokale të dobëta bore. Do të fryjë erë mesatare, herë pas here e fortë nga veriu. Temperatura minimale në rajonin e Gostivarit do të jetë -4, ndërsa ajo maksimale do të arrijë në 4 gradë.

Kushte të ngjashme të motit priten edhe nesër (e martë). Nga e mërkura pritet mot stabil dhe i thatë me ulje të temperaturave të mëngjesit, ndërsa temperaturat ditore do të jenë në rritje për disa gradë.

 

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена