Na ndiqni në:

Gostivari

Kontrollë nëpër objektet hotelierike në Gostivar, e arrestuar grua 42 vjeçare

Botuar

  • македонски јазик

MPB njoftoi se mbrëmë në periudhën prej orës 22 deri në orën 1 pas mesnatës zyrtarë policorë të Stacionit policor Gostivar kanë kryer aksion kontrolli në disa objekte hotelierike në Gostivar.

“Gjatë kësaj, në objekt hotelierik në rrugën “Ilindenska”, pronësi e një banori të Dobërdollit, është gjendur T.P.M. e moshës 42 vjeçare nga Republika e Sërbisë dhe ka qenë e konfirmuar se e ka keqpërdorur qëndrimin turistik në Republikën e Maqedonisë së Veriut. Ajo ka qenë e ndaluar në stacionin policor dhe pas dokumentimit të plotë të rastit do t’i përgaditet parashtesë adekuate”, informon MPB.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Анкета

Дали ги поддржувате предлог мерките за вработените во јавните институции (сертификат за вакцина, ковид-тест или потврда за прележаност)?

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!