Na ndiqni në:

Gostivari

Kovid të dhëna për njëzet e katër orët e fundit- situata stabile

Botuar

  • македонски јазик
Në 24 orët e fundit janë bërë 2.456 testime, kurse të regjistruara janë 19 raste të reja të KOVID-19 nga:
• Shkupi – 5
• Kumanova – 3
• Gostivari, Koçani dhe Demir Hisari – nga 2
• Prilepi, Tetova, Kërçova, Gjevgjelia dhe Negotina – nga 1.
Janë të paraqitur gjithësej 6 persona të vdekur: 2 persona nga Shkupi (69 dhe 83 vjeç) dhe nga një person nga Radovishi (52 vjeç), Tetovë (77 vjeç), Kërçovë (74 vjeç) dhe      Strumicë(80 vjeç).
Janë të regjistruar 26 pacientë të shëruar nga:
• Shkupi – 8
• Kumanova– 4
• Radovishi dhe Kratova– nga 3
• Shtip– 2
• Gostivari, Koçani, Prilepi, Sveti Nikole, Probishtipi и Мakedonska Kamenica – nga 1.
Deri tash në vendin tonë janë bërë gjithësej 804.728 testime të Kovid-19.
Numri i përgjithshëm i KOVID- të diagnostifikuarve në vendin tonë nga fillimi i epidemisë është 155.364, numri i pacientëve të shëruar është 148.872, të të vdekurve 5.435, kurse numri i rasteve aktive është 1.057.

Сподели на:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Анкета:

Дали треба да се скрати работното време на администрацијата во петок на 4 часа?

Advertisement
Advertisement
Gostivari2 javë më parë

Tre raste të reja të konfirmuara të korona virusit në Gostivar, në shtet 344

Zgjedhjet Lokale 20211 javë më parë

Bejta: Për vetëm 100 ditë Gostivari do të jetë komunë e pastër, ja 24 projektet e para

Zgjedhjet Lokale 20213 ditë më parë

Rezultate nga votimi për Këshillë të Gostivarit

Zgjedhjet Lokale 20216 ditë më parë

Tubim përmbyllës i BDI-së: Do t’a kthejmë Gostivarin në rrugën e duhur

Zgjedhjet Lokale 20212 javë më parë

Taravari në tubimin në Çajlë: Gjithkund jemi të mirëseardhur pasi kemi qëllime dhe nijet të pastër

Zgjedhjet Lokale 20212 javë më parë

Bejta: Do ti heqim kazinot nga qendra, Gostivari do të jetë qytet i familjeve të lumtura

Zgjedhjet Lokale 20215 ditë më parë

Në Gostivar për votim janë paraqitur 146 të sëmurë dhe të pafuqishëm, votues në karantinë nuk ka

Gostivari2 javë më parë

E lënduar një e mitur në fatkeqësi në Gostivar

Gostivari1 javë më parë

Shoferët t’ju japin përparësi këmbësorëve në kalimet e shënuara, apel nga policia e Gostivarit

Zgjedhjet Lokale 20217 ditë më parë

Tubim qendror i ASH/A: Gostivari u bë model i suksesit, kërkojmë besim që të vazhdojmë me punë efikases

Zgjedhjet Lokale 20213 ditë më parë

KSHZ: Taravari 15.724 vota, Bejta 13.190

Çfarë, ku, si?2 javë më parë

Çmime fantastike vetëm për Ju! – Fletushkë e re Ultra në Marketet Ultra

Gostivari5 ditë më parë

Gostivarasit zgjedhin kryetar dhe përbërje të Këshillit komunal

Отворени работни места во Полог:

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!