Na ndiqni në:

Çfarë, ku, si?

MONTENEGRO MARKETET: Promovim i ri mujor me PIKË BONUS (16.07.21 – 15.08.21)

Botuar

  • македонски јазик

Montenegro marketet e përgatitën promovimin e ri mujor me shumë çmime tërheqëse dhe shumë pikë BONUS, të synuara për konsumatorët e tyre besnik. Nga sot 16 Korrik e deri më 15 Gusht 2021, ekstra ofertë me super çmime të ulëta në të gjitha Montenegro marketet në Gostivar.

Si edhe në promovimet e tjera ashtu edhe në këtë këtu janë  pikët bonus nga Montenegro klub kartela, nëpërmjet të cilëve keni mundësi për realizimin e bonuseve plotësuese gjatë blerjes, çdo produkt sjell numër të caktuar të pikëve, që janë të treguara afër vet produktit në broshurë, si dhe shfrytëzimin e zbritjes të gjithë llogarisë gjatë gjithë vizitave të ardhshme në Montenegro Marketet.

(Shpallje komerciale)

Сподели на:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени работни места во Полог:

Advertisement
Advertisement
Gostivari3 ditë më parë

Taravari: Pres nesër BDI të më sulmojë për spitalin në Kërçovë, për to un jam fajtor për gjithçka

Gostivari6 ditë më parë

Gostivarpress.mk me donacion për nxënësit me rastin e 5 vjet ekzistencë të medias

Kulturë1 javë më parë

Nesër në mbrëmje premierë në Teatrin e Gostivarit

Maqedoni4 ditë më parë

Prej të martës do të paguhen pensionet e shtatorit

Maqedoni1 javë më parë

Nga Tetori të vaksinuar me një dozë nuk do të mund të hyjnë në kafeteri, restorant, ngjarje

Zgjedhjet Lokale 20212 javë më parë

Iniciativa “Gostivari që dua” dhe BDI bashkë në zgjedhjet

Gostivari2 javë më parë

Ka raste të korona virusit nëpër shkollat në Gostivar, por situata është stabile, vlerësojnë organet kompetente

Gostivari1 javë më parë

Sulm fizik në kazino në Gostivar, të arrestuar 2 persona

Maqedoni2 javë më parë

Katër ekspertë Gjermani të kyçen në hetimin për zjarrin në spitalin modular në Tetovë

Gostivari1 javë më parë

Në Gostivar i privuar nga liria një hotelier në lokalin e të cilit ka pasur mysafirë pa çertifikatën e vaksinimit

Gostivari2 javë më parë

E ndezur deponi ilegale rreth rrugës Gostivar-Tetovë, janë djegur edhe goma

Gostivari3 ditë më parë

BDI dhe “Gostivari që dua” lanë thasë me mbeturina para komunës: Taravari premtonte qytet të pastër, kurse gjithkund ka mbeturina

Gostivari2 ditë më parë

Të arrestuar dy gostivaras për shkak të sulmit fizik dhe prishje të rendit dhe qetësisë publike

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!