Na ndiqni në:

Maqedoni

Marihuanë e gjetur në “Audi” në rrugën Kërçovë-Gostivar, 2 persona të ndaluar

Botuar

  • македонски јазик

Më datën 25.05.2021 në ora 22:00 në rrugën magjistrale Kërçovë- Gostivar, nëpunës policorë të SP për SKRR Kërçovë i kanë privuar nga liria G.N. (26) nga Velesi dhe M.S. (32) nga Shkupi.

Gjatë kontrollimit të automjetit ”audi” në të cilin kanë qenë personat në fjalë dhe gjatë kontrollimit të tyre personal është gjetur dhe sekuestruar marihuanë. Ata janë arrestuar në stacion policor dhe pas dokumentimit të plotë të rastit kundër tyre do të parashtrohet kallëzim përkatës.

Сподели на:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени работни места во Полог:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!