Na ndiqni në:

Gostivari

DPB Gostivar mbrëmë ka arrestuar tre persona të rinj

Botuar

  • македонски јазик

SPB Tetovë ka njoftuar se në rrugën lokale për fshatin Debreshë të Gostivarit mbrëmë, gjysmë ore pas mesnate, zyrtarët policorë të Departamentit të Punëve të Brendshme Gostivar kanë arrestuar dy persona të moshës 19 vjeçare dhe një njëzet vjeçar, të gjithë nga Debreshi, të cilët janë transportuar me mjetin motorik të pasagjerëve “opel astra” me targa Gostivari.

“Gjatë inspektimit të tyre në automjet është gjetur marihuanë. Rasti është duke u zbardhur dhe dokumentuar, pas së cilës do të përgatiten parashtresat”, tha policia.

Сподели ја веста:

ИСТРАЖУВАЧКА АНКЕТА:

Дали користите PayPal?

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена