Na ndiqni në:

Gostivari

Përsëri raste të dhunës në Gostivar- pesë persona kanë sulmuar dy vajza, sulm fizik ka paraqitur edhe një gostivaras

Botuar

  • македонски јазик

Periudhën e kaluar nuk ka ditë të regjistruar pa sulm fizik dhe dhunë në zonën e Gostivarit. SPB informoi se djembrëma (22 Qershor) nga ora 22 deri në orën 23 e 40 minuta, në lagjen e Gostivarit Ciglana 1, efektivë të policisë të SPB Tetovë- Reparti për punë të brendshme Gostivar i kanë privuar nga liria personat Sh.M (44), S.T. (23), S.P. (21), Z.P. (30) dhe O.M. (20) nga Gostivari për shkak të dyshimit se rreth orës 21 e 30 minuta në këtë lagje fizikisht e kanë sulmuar 21 vjeçaren S.T. dhe një person tjetër femër, gjithashtu, nga Gostivari. Në sulmin, sipas paraqitjes, ka qenë i përdorur edhe mjet druri. Pesë personat janë mbajtur në Stacionin policor Gostivar për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit, me çka do të pasojnë paraqitje, lajmëroi policia.

Gostivarasi pesëdhjetë e tetë vjeçar Z.A. dje (22 Qershor) në SPB Tetovë ka paraqitur se rreth orës 22 në rrugën “Vëllezërit Gjinoski” në Gostivar fizikisht ka qenë i sulmuar nga J.N.

Merren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit.

Сподели на:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Анкета:

Дали треба да се скрати работното време на администрацијата во петок на 4 часа?

Advertisement
Advertisement
Zgjedhjet Lokale 20216 ditë më parë

Rezultate nga votimi për Këshillë të Gostivarit

Gostivari2 javë më parë

Tre raste të reja të konfirmuara të korona virusit në Gostivar, në shtet 344

Zgjedhjet Lokale 20211 javë më parë

Bejta: Për vetëm 100 ditë Gostivari do të jetë komunë e pastër, ja 24 projektet e para

Zgjedhjet Lokale 20211 javë më parë

Tubim përmbyllës i BDI-së: Do t’a kthejmë Gostivarin në rrugën e duhur

Zgjedhjet Lokale 20211 javë më parë

Në Gostivar për votim janë paraqitur 146 të sëmurë dhe të pafuqishëm, votues në karantinë nuk ka

Zgjedhjet Lokale 20212 javë më parë

Taravari në tubimin në Çajlë: Gjithkund jemi të mirëseardhur pasi kemi qëllime dhe nijet të pastër

Gostivari2 javë më parë

Shoferët t’ju japin përparësi këmbësorëve në kalimet e shënuara, apel nga policia e Gostivarit

Zgjedhjet Lokale 20216 ditë më parë

KSHZ: Taravari 15.724 vota, Bejta 13.190

Gostivari7 ditë më parë

Gostivarasit zgjedhin kryetar dhe përbërje të Këshillit komunal

Zgjedhjet Lokale 20211 javë më parë

Tubim qendror i ASH/A: Gostivari u bë model i suksesit, kërkojmë besim që të vazhdojmë me punë efikases

Gostivari1 javë më parë

I arrestuar një gostivaras i cili i ka sulmuar bashkëshorten dhe vajzën

Maqedoni2 javë më parë

Filipçe: Prej nesër do të kërkohet pëlqimi nga prindërit për skriningun, apeloj që të pranojnë

Gostivari7 ditë më parë

Policë në Gostivar kanë shkrepur në ajër që të qetësojnë përleshje dhe sulm

Отворени работни места во Полог:

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!