Na ndiqni në:

Gostivari

Ndërprerje të energjisë elektrike në dy lokacione në Gostivar

Botuar

  • македонски јазик

EVN Maqedoni njoftoi se për shkak të ndërhyrjeve teknike në rrjetin e shpërndarjes së energjisë elektrike sot (18 shkurt) do të mbeten pa energji elektrike këto pjesë të Gostivarit:

  • nga ora 09:00 deri në ora 15:30, një pjesë e shfrytëzuesve nga rr.Ilindenska- zona afër qendrës së vjetër tregtare; dhe

  • nga ora 09:00 deri në ora 15:00 pjesë e shfrytëzuesve të vendbanimit Fazanerija.

 

Сподели ја веста:

ИСТРАЖУВАЧКА АНКЕТА:

Дали користите PayPal?

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена