Na ndiqni në:

Gostivari

Bastisje në Gostivar, arrestohet një person

Botuar

  • македонски јазик

MPB bën me dije se dje (29 janar) në ora 16.30 nga ana e zyrtarëve policorë nga SPB Tetovë – Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar është arrestuar një 21 vjeçar, banor në fshatin Raven, për shkak të dyshimit se ka kryer veprën penale  “prodhim të paautorizuar dhe lëshim në qarkullim të lëndëve narkotike, substancave psikotrope dhe prekursorëve”.

“Gjegjësisht, pas një urdhri të marrë paraprakisht nga gjykata, në shtëpinë e tij në Raven është kryer bastisje, gjatë së cilës është gjetur dhe konfiskuar marihuana dhe një peshore digjitale. Ai është ndaluar në komisariat dhe pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tij do të bëhet parashtresa përkatëse”, njoftoi policia.

Сподели ја веста:

ИСТРАЖУВАЧКА АНКЕТА:

Дали користите PayPal?

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена