Na ndiqni në:

Gostivari

Ndeshje të dy makinave dhe motoçikletë në rrugën Gostivar-Vërtok

Botuar

  • македонски јазик

Një person ka mbaruar me lëndime të rënda në ndeshje të dy makinave dhe motoçikletë në rrugën rajonale Gostivar-Vërtok. Siç njoftoi SPB, aksidenti ka ndodhur mbrëmë në orën 23, kurse në të kanë marrë pjesë:   veturë “Opel Agiva” me targa të Gostivarit, e drejtuar nga A.F. (82) nga Bosnja dhe hercegovina,  vetura “Opel Zafira” me targat kombëtare gjermane, e drejtuar nga A.S. (49) nga fshati Bogovinë i Tetovës dhe motoçikleta “Kawasaki Z-900”, e drejtuar nga N.T. (33) nga Shkupi.

Pas aksidentit, N.T. është transferuar në Qendrën Mjekësore në Gostivar, ku u konstatua se kishte lëndime të rënda trupore. Inspektim të vendit të ngjarjes ka kryer ekipi nga SPB Tetovë.

 

Сподели на:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Анкета:

Дали треба да се скрати работното време на администрацијата во петок на 4 часа?

Advertisement
Advertisement
Gostivari2 javë më parë

Tre raste të reja të konfirmuara të korona virusit në Gostivar, në shtet 344

Zgjedhjet Lokale 20211 javë më parë

Bejta: Për vetëm 100 ditë Gostivari do të jetë komunë e pastër, ja 24 projektet e para

Zgjedhjet Lokale 20214 ditë më parë

Rezultate nga votimi për Këshillë të Gostivarit

Zgjedhjet Lokale 20217 ditë më parë

Tubim përmbyllës i BDI-së: Do t’a kthejmë Gostivarin në rrugën e duhur

Zgjedhjet Lokale 20212 javë më parë

Taravari në tubimin në Çajlë: Gjithkund jemi të mirëseardhur pasi kemi qëllime dhe nijet të pastër

Zgjedhjet Lokale 20216 ditë më parë

Në Gostivar për votim janë paraqitur 146 të sëmurë dhe të pafuqishëm, votues në karantinë nuk ka

Gostivari1 javë më parë

Shoferët t’ju japin përparësi këmbësorëve në kalimet e shënuara, apel nga policia e Gostivarit

Zgjedhjet Lokale 20214 ditë më parë

KSHZ: Taravari 15.724 vota, Bejta 13.190

Zgjedhjet Lokale 20211 javë më parë

Tubim qendror i ASH/A: Gostivari u bë model i suksesit, kërkojmë besim që të vazhdojmë me punë efikases

Çfarë, ku, si?2 javë më parë

Çmime fantastike vetëm për Ju! – Fletushkë e re Ultra në Marketet Ultra

Gostivari5 ditë më parë

Gostivarasit zgjedhin kryetar dhe përbërje të Këshillit komunal

Gostivari1 javë më parë

I arrestuar një gostivaras i cili i ka sulmuar bashkëshorten dhe vajzën

Maqedoni1 javë më parë

Filipçe: Prej nesër do të kërkohet pëlqimi nga prindërit për skriningun, apeloj që të pranojnë

Отворени работни места во Полог:

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!