Na ndiqni në:

Gostivari

Ndeshje e një kamioni dhe një automobili në rrugën Mavrovi Anovi-Dibër, të lënduar më shumë persona

Botuar

  • македонски јазик

Në aksident që ka ndodhur sot (7 Qershor) rreth orës 10, në rrugën regjionalet Mavrovi-Anovi- Dibër, në afërsi të Kthesës të Skudrinje me lëndime kanë përfunduar më shumë persona. Sipas informatavenga SPB në aksident kanë marrë pjesë: automjet “Audi” me regjistrim të tabelave të Ohrit i drejtuar nga V. Ç. në moshë 20 vjeçare nga Dibra dhe motor “mercedes”, që e ka drejtuar B.N. 27 vjeç nga Dibra.

Në aksident dy persona nga “Audija” kanë fituar lëndime të lehta dhe janë lëshuar në mjekim shtëpiak, kurse dy persona tjerë nga automjeti i njejtë janë dërguar në spitalin e Ohrit “Shën Erazmo” për t’ju dhënë ndihmë mjekësore.

Në vendin e ngjarjes ka bërë kontrollë ekip i Repartit për punë të brendshme Gostivar..

Сподели на:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени работни места во Полог:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!