fbpx
Na ndiqni në:

Gostivari

Taravari: Ekipe reagojnë dhe e pastrojnë borën

Botuar

  • македонски јазик

Në Gostivar që nga mbrëmja e djeshme bie borë, ndërsa qyteti tashmë është mbuluar me borë. Kryetari Arben Taravari ka bërë të ditur në Facebook se ekipet janë duke punuar në terren dhe janë duke i pastruar rrugët dhe trotuaret.

“Me fillimin e reshjeve të borës, ekipet e pastrimit të borës kanë reaguar menjëherë dhe sistematikisht bëjnë përpjekje në të gjithë komunën e Gostivarit, për të lehtësuar qarkullimin dhe lëvizjen e qetë të qytetarëve”, ka shkruar kryetari i komunës.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена