fbpx
Na ndiqni në:

Gostivari

Një 35-vjeçar nga Gostivari ka sulmuar fizikisht nënën e tij

Botuar

  • македонски јазик

Sot (11 mars) rreth orës 07 e 30 minuta, zyrtarët policorë të SPB Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar kanë arrestuar një 35-vjeçar nga Gostivari, i cili rreth orës 07:00 ka sulmuar fizikisht nënën e tij 58-vjeçare në shtëpinë e familjare.

Po merren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена