Na ndiqni në:

Gostivari

Një nxënës ka raportuar se është sulmuar në një shkollë në Gostivar

Botuar

  • македонски јазик

MPB ka raportuar se dje (11 shkurt) në ora 16.50 në Stacionin Policor të Gostivarit i mituri nga Turcani i Vogël i Gostivarit ka raportuar se rreth orës 15.25 derisa ishte në shkollë fillore është lënduar me lëndë të mprehtë nga shoku i tij.

Policia njoftoi se me të raportuarin më vonë në prani të prindit është zhvilluar një bisedë zyrtare në Stacionin Policor Gostivar dhe se po merren masa për zbardhjen e rastit.

Сподели ја веста:

ИСТРАЖУВАЧКА АНКЕТА:

Дали користите PayPal?

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена